Джерела безперебійного живлення

Лінійно-інтерактівні ДБЖ

Лінійний інтерактивний ДБЖ, у який інтегрований стабілізатор напруги змінного струму, здатний витримувати всплески міської електричної мережі, має компактні розміри, високу ефективністю, надійність та простоту використання. Він може забезпечити комплексний захист живлення для обладнання касового апарату, ПК, котла, та іншого обладнання.

AiO Series

Потужність: 600-1000ВА

Завдяки наявності вбудованого автотрансформатора напруги, ДБЖ підтримує вихідну напруга в межах норми, в разі постійно низької напруги електромережі, не використовуючи ресурс акумулятора. 
Три розетки даного ДБЖ підключені до резервної батареї, три резетки мають захист від сплесків мережі

UA Series

Потужність: 600-3000ВА

Лінійно-інтерактивні ДБЖ KSTAR UA серії призначені для захисту персональних комп'ютерів, комп'ютерної техніки та мережевого обладнання, від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; зниження, підвищення чи зникнення напруги в електромережі.
Модель обладнана РК екраном, на якому виводяться основні робочі параметри ДБЖ KSTAR, відрізняється конкурентною ціною, і забезпечить надійний захист вашої техніки від основних проблем електромережі.

ДБЖ з подвійним перетворенням напруги

Це джерела безперебійного живлення, що використовують принцип подвійного перетворення електричної енергії. Спочатку змінна напруга з мережі 220В перетворюється в постійну, а потім назад. Дані ДБЖ відрізняються дуже високою якістю вихідної напруги і відсутністю часу перемикання з роботи від мережі на роботу від акумуляторних батарей і назад.
Даний тип ДБЖ актуальний для споживачів яким необхідний особливо "чиста" мережа, без стрибків напруги, і для споживачів яким не підходять ДБЖ які мають 2-10мс затримку в перемиканні на АКБ і назад при аварійному відключенні електрики.

Однофазні ДБЖ з подвійним перетворенням напруги

UB/UDC/UBR/UC/UCR Series

Потужність: 1-20кВА


Прекрасно взаємодіє зі стрибками, провалами і постійними розривами мережі, безперебійне джерело живлення KSTAR забезпечує стабільну чисту синусоїду змінного струму на виході і розумний розподіл потенціалів потужності.


Трифазні ДБЖ з подвійним перетворенням напруги

UD Series/YDC Series

Потужність: 10-200кВА

Джерело безперебійного живлення KSTAR UD серії та YDC серії - це універсальний засіб для забезпечення безперебійного живлення, а також вирішення проблем з напругою для серверних кімнат, обчислювальних машин і сховищ даних, приватних домоволодінь, медичних клінік, виробничих та офісних об'єктів. 
ДБЖ забезпечує повний контроль над параметрами струму і дозволяє їх гнучке налаштування як з екрану ДБЖ так і через LAN мережу.

МОДУЛЬНІ ДЖЕРЕЛА БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ

Для того, щоб забезпечити захист ЦОД від пропадання міської мережі недостатньо використовувати, звичайнє ДБЖ, надмірнї потужності та/або облаштовувати резервування "N + 1". Щоб забезпечити високу надійність критичної системи, центри обробки даних тепер вибирають модульний ДБЖ, як єдиний вибір. 

Компактний розмір - висока ефективність і легке розширення відповідно до вимог до клієнта. 
Ефективність джерел безперебійного живлення серії HPM може досягати 96,5%, мінімізуючи споживання енергії ДБЖ чим знажує вартість володіння. Потужність одного модуля від 6 кВА до 50 кВА. 
Система ДБЖ складається з 1 до 20 силових модулів, підключених паралельно, а кількість шасі ДБЖ може збільшуватися при необхідності. 
Модульна конструкція та технологія паралельного резервування N + X, полегшує розширення та управління, а також зменшує початкові витрати на придбання.