Головне - це якість

Компанія Shenzhen KSTAR Science and Technology Co., заснована в 1993 році і являє собою високотехнологічну компанію, яка займає провідне місце серед виробників ДБЖ та сонячних інверторів у КНР. Також ми є професійним інтегратором та виробником інфраструктури для центрів обробки даних.

Illustration

Наші цінності

● Зосередженість на споживачах та задоволеність клієнтів● Розробка інновацій ● Принцип пріоритету якості та вартості● Стандартизація обладнання міжнародним вимогам● Відповідальні та ініціативі працівниками● Повага та довіра - наші основні принципи● Особиста компетентність та команда працюють разом● Принцип добросовісності, щоб досягти кращих результатів для акціонерів, працівників та партнерів

Кар'єра

У KSTAR працює понад 3000 співробітників та 18 закордонних філій в різних країнах з 1993 року. Є понад 600 інженерів з науково-дослідних та дослідницьких робіт, більшість з яких мають більше 16 років талановитого досвіду роботи.

  • Програма стажування

  • Переїзд та повна підтримка експертів з інших міст

  • Експерти, які працюють у різних галузях промисловості
Illustration

Наші досягнення


Most Innovative B2B Solutions photo

№1 у КНР за обсягом продаж AGM VRLA батарей (2019)

R&D Leader in Tech photo

№6 у світі за обсягом продаж ДБЖ (2017-2019)

Best Service Provider

№1 у КНР за обсягом продаж ДБЖ (2019)

Best Service Provider

1,5 ГВт інверторів встановлено в Україні

Детальніше про Нас


У KSTAR працює понад 3000 співробітників та 18 закордонних філій в різних країнах, з 1993 року. Є понад 600 інженерів з науково-дослідних та дослідницьких робіт, більшість з яких мають більше 16 років талановитого досвіду роботи в інверторній промисловості та рішеннях для центрів обробки даних. KSTAR прагне до інновацій для задоволення основних світових потреб клієнтів. Забезпечуючи розумні рішення для центрів обробки даних та PV-інверторів. Продукти KSTAR ефективні та надійні, прості в установці та меншими витратами на обслуговування.
Компанія KSTAR не тільки присвячена дослідженню та розвитку інфраструктури для центрів обробки даних, таких як ДБЖ, прецизійний охолоджуючих кондиціонерів, пристроїв розподілу енергії, акумуляторів, шаф для мережевих сервера та систем моніторингу навколишнього середовища, але також присвячена й інноваціям та розвитку відновлюваних джерел енергетики, таких як PV-інвертори, електрозарядні пристрої, накопичувачі енергії.
KSTAR пропонує високоякісну продукцію та приємний сервіс для більш ніж 100 країн світу.

Досягнення на ринку

Компанія KSTAR є кращим виробником енергообладняння в КНР з 2000 року і провідним виробником у світі. KSTAR постійно знаходится в топ 10 світових продаж PV-інвертор. KSTAR - це постачальник інверторів № 1 на ринку СНД. Компанія забезпечила встановлення 1,5 ГВт в Україні.Посилаючись на звіт Міністерства комерції ChinaQuery, KSTAR займає перше місце на ринку свинцево-кислотних акумуляторних батарей КНР.

Сертифікація

Компанія KSTAR пройшла європейську сертифікацію СЕ, сертифікацію UL, TUV, сертифікацію системи управління якістю ISO9001, сертифікацію системи управління навколишнім середовищем ISO14001, сертифікацію системи управління охороною праці та безпекою на виробництві, сертифікацію системи управління безпечними речовинами IECQ QC080000.