Лінійка продуктів живлення постійного струму

Illustration

За рахунок провідної науково-дослідної та міцної виробничої бази, KSTAR надає клієнтам комплексні рішення для систем зарядки електричних автомобілів, включаючи системи зарядки, розподільну систему, систему зберігання енергії, вимірювальну та контрольну систему, системи безпеки та продукти генерації сонячної енергії.

Продуктова лінійка

Check some of our projects to know how we help businesses
solve their challenges

Illustration

Комбінований тип

Гнучка конфігураціяДостатній простір серверного кабінету; кілька виходів; гнучка конфігурація з опціями на основі потреб
Широкий спектр застосуванняЗастосовується у двох випадках: станція, що ділиться з клієнтами, та станція, не поділена клієнтами
Високі показники безпекиВсебічна конструкція захисту від блискавки на стороні змінного та постійного струму
Висока ефективністьПідтримка змішаної вставки модулів високої ефективності та нормальної ефективності, що забезпечує високу комплексну ефективність роботи
Сертифікація доступу MIIT TLC

Illustration

Вбудований тип

Проста структура та легке розширенняЕксплуатується повністю на лицьовій стороні, а модульна конструкція полички для випрямлячів дозволяє легко розширюватися.
Відмінна сумісність системиРозподілює електроенергію як для потреби одного користувача, так і дозволяє спільне використання станції кількома користувачами, реалізуючи гнучку конфігурацію.Вихідна лінія підтримує розташування зверху та з обох сторін, що надає більше зручностей.
Комунікаційні інтерфейсиОснащений портом Ethernet та декількома послідовними портами RS485 та портами USB; он-лайн дизайн програмного забезпечення для різних випадків.
Сертифікація доступу MIIT TLC

Illustration

Настінного кріплення

Проста структураНастінне кріплення; невеликий об'єм простору; застосовується для установки у вузьких місцях. Вихідна лінія йде від верхньої поверхні, нижньої поверхні та боків системи.
Кілька варіантів конфігураціїРізні конфігурації обладнання можна вибирати відповідно до типу та кількості батарей. Чіткий розподіл простору для модульного та моніторингового контролю доступу, розподілу енергії та акумулятора.
Сертифікація доступу MIIT TLC

Illustration

Випрямляч

Вихідна напруга модуля: 53,5 В постійного струму
Вихідна потужність модуля: 3000 Вт
Щільність потужності модуля: 1,4 Вт / см3
Модуль високої ефективності: ≥95,0% (навантаження 30~90%)
Модуль нормальної ефективності: ≥93,0% (навантаження 30~90%)
Коефіцієнт потужності: 0,998
Ефективність вхідної електромережі: 45 ~ 65 Гц
Робоча температура: -40 ℃ ~ 65 ℃
Вимога безпеки: EN60950
Надійність MTBF: 850 тис. годин