Зарядні станції для авто


Illustration

За рахунок провідної науково-дослідної та міцної виробничої бази в новій енергетичній галузі, KSTAR надає клієнтам комплексні рішення для систем зарядки електричних автомобілів, включаючи системи зарядки, розподільну систему, систему зберігання енергії, вимірювальну та контрольну систему, системи безпеки та продукти генерації сонячної енергії.

Доставляємо чисту енергію до Вашого авто

Illustration

Зарядні пристрої змінного струму

Продукти для зарядки змінним струмум забезпечують джерело живлення для електромобілів за допомогою вдосконаленої вбудованої технології управління, а також демонструють багато режимів зарядки та інтелектуальне управління, відповідають останнім національним стандартам зарядки. 
Продукти для зарядки мають функції захисту від короткого замикання, захисту від витоку та аварійного стану тощо. Застосовується в основному в місцях невеликої площі, включаючи існуючі гаражі та стоянки тощо.

Основні функції (для 220/380В)

● Дружнє візуальне відображення відомостей● Керування біллінгом● Автоматична індикація зупинки та несправності● Широка сумісність● Висока надійність● Різноманітні методи установки

Зарядні пристрої постійного струму

Інтегрований зарядний пристрій постійного струму, що інтегрує функції зарядного шафи, зарядного кабелю та розподільної системи навантаження. Інтелектуальне швидке зарядне обладнання досягає кращіх показників часу заряджання.

Основні функції

● Підтримка оплати - за допомогою карт, телефону, та інших систем● Високий клас захисту● Широкий діапазон вихідної напруги, застосований до різних моделей транспортних засобів● Підходить для незалежного та децентралізованого монтажу з невеликою площею підлоги та без потреби в спеціальних допоміжних приміщеннях● Система інтелектуального розподілу навантаження, заряджає два електромобілі та підтримує безліч режимів зарядки, включаючи зарядку постійною або змінною напругою, та інтелектуальну зарядку● Захисні функції: захист від перенапруги мережі, захист від перенапруги на батареях, захист від перегріву, захист від короткого замикання, захист зворотної полярності на виході, захист від витоку та моніторинг ізоляції● Функції відображення: індикатор напруги, індикатор струму, індикатор акумулятора, дисплей стану та дисплей SOC